VOUSY – BARBER SHOP

Úprava vousů

Úprava vousů – rovné linie, nebo naturálnější ,,dřevorubecký styl“? 

Klienti si u nás mohou vybrat, mají-li náladu na naturálnější ,,středoevropský styl”, nebo na vydefinované nalajnované kontury a dokonalé vystínování. Uvádím to zde jako dva extrémy, ale i mezi nimi lze najít dokonalý balanc ušitý na míru. Že nevíte, co by k vám sedělo, nebo jestli vůbec můžete mít místo pouhého strniště plnovous? Poradím vám. Úprava vousů bývá dost často mnohem choulostivější otázkou, než stříhání vlasů. Mojí odměnou je, když ode mě odchází pankáči spokojení s tím, že mají vousy upravené přirozeně. 

Během první návštěvy na úpravu vousů si dávám dost na čas… od půl hodinu se dostaneme málokdy. Řádnou konzultaci beru jako velmi důležitou věc. Během celého procesu popisuji co a jak se bude dít. Poradím i s domácí péčí o vousy a pokožkou pod nimi.

Péče o vousy a pokožku

Péče o vousy je dost zanedbávaná záležitost. Co potom ale péče o pokožku?

Že můžete mít krásný dokonalý hustý plnovous a pod tím na tvářích plíseň? Ano! Lze to, ale jen ve výjimečných případech. Stejně jako u vlasů, chřadne-li pokožka, vousům se na ní bude jen zřídka kdy dařit růst v plné síle. Ve Studiu trochu jinak dopřáváme klientům kromě zážitků i pořádnou dávku odborných keců
o důležitosti péče o pokožku. 

Pokud vás trápí vypadávání a slábnutí vlasů a vousů, ano, jsem schopná vám poradit.. Na začátek můžete vyhodit svůj šampon proti lupům z reklamy… Většinou jen odstraňuje příznaky, skutečnou pomoc od původce problému Vám však neposkytne… Stejně jako sebedražší šampon, který pořádně nesmyjete. Jak postupovat dál? Stačí se objednat, rádi Vám poradíme. 🙂

Moje začátky byly v Central Barber Shop Kladno. Rozhodla jsem se ale posunout se dál a povznést své lazebnické umění o další level. Chtěla jsem pro klienty více. Více soukromí, více luxusu, více možností, více péče. Být Barber pro mě neznamená mít snapback nebo bekovku a potetovanej rukáv. Je to šance na vytvoření zážitku… Nejen z prvního holení břitvou, napařování ručníkem a výběrem ideální kolínské… ale i vytvoření zážitku z konečného pochopení vousů, jejich vlastností a možností a vytvoření klidného prostředí pro relaxaci.