♀ DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ KLADNO

Precizní střihy, barvy jako z pohádky a Kudrnatá i Šedivá Revoluce.

ZDRAVÍ VLASŮ JE U NÁS NA PRVNÍM MÍSTĚ

Děláme čištění s Malibu C, které odstraňuje z vlasů nánosy minerálů a silikonů z vlasů.

Specializujeme se na práci s přirozenou texturou vlasů. Neskutečně rádi děláme neobvyklé barevné kreace a techniky.

Často nám přijdou pod ruku korekce, které jsou vždy velkou výzvou, podobně jako odstraňování drogerie, které je pro spoustu kadeřníků tabu.

Modré vlasy Fotka Barva modrá

Důležitá informace - zálohy na termín!

Vybíráme zálohy na blokaci termínu!!!

z důvodu častého blokování a rušení termínů na poslední chvíli – velký dopad na ekonomiku studia…

😥Drazí klienti,

Bohužel jsme byli nuceni zavést zálohy na služby v našem studiu.

 

❓Proč❓

Z důvodu opakovaného rušení termínů na poslední chvíli, jsme byli donuceni zavést zálohy, protože na poslední chvíli je velmi obtížné obsadit termíny. V případě, že to udělají 4 klienti týdně, má to pak kritický dopad na ekonomiku studia. 😟 Jistě to nikdo nedělá schválně, ale rádi bychom tyto případy minimalizovali. 

 

😯 VRATNOST ZÁLOHY? 😯

Záloha Vám bude vrácena, pokud termín zrušíte dříve, jak 48 hodin předem. 

Pokud termín zrušíte na poslední chvíli (tj. Do 48hod. před rezervací), využijeme zálohu jako částečnou úhradu vzniklé škody.

Pokud by se podařilo termín zrušený na poslední chvíli obsadit a studiu tak nevznikla škoda, zálohu Vám posuneme na další termín… Takže za sebe můžete najít náhradu, abyste o peníze nepřišli 🥰

 

Na co se záloha vybírá? 

Na čištění a barvení a jiné služby přesahující 2 hodiny

 

Na co se nevybírá záloha?

Střihy a úprava vousů

 

Jak na to?

Výše zálohy je 1300,-

Zálohu můžete zaslat na účet 107-3867700257/0100

Do poznámek zapište, prosím své jméno✨

 

Termíny můžete zrušit pouze telefonicky (ne přes SMS a messager) na čísle 724468100, protože tak si všimneme zrušení vaší rezervace ✨

 

🛑Okolností nás bohužel donutily k zálohám i na střih….🛑

 

🛑Při zrušení termínu (i na střih) budou klienti, při opakovaném pokusu se objednat, požádáni o zaplacení zálohy dopředu, při opětovném zrušení termínu do 96h dopředu, záloha propadá. 

 

Takže… Pokud dojde opakovaně (2x a víckrát) ke zrušení termínu dříve jak 96hodin před termínem (a to vč. střihu, propadá záloha i na střih propadá.

 

🛑Klienti opakovaně objednávající se a rušící termín na první návštěvu (bez ohledu na to, s jakým předstihem termín ruší) nebudou již nadále objednáváni a záloha jim při 3. Pokusu také propadá.. dopisování nás také stojí náš čas… 

 

Věříme, že tyto situace se nestávají záměrně, nicméně jsme vzhledem k opakovanému blokování a rušení termínů 2 h před dead linem (u střihu) byli donuceni zavést takto striktní pravidla. Tato doba je těžká pro všechny, vč. nás. Děkujeme za pochopení.