MALIBU C – ČIŠTĚNÍ VLASŮ

Jestli se Vám vlasy lámou, cuchají, jsou jak ,,dráty do betonu” nebo jen chcete zažít servis trochu jinak, jste na správném místě.

Nefungují vám regenerační masky? Možná se do vlasů přes nánosy silikonů a minerálů nemůžou projít a místo toho se akorát nabalí na předchozí obal okolo vlasu, ale dovnitř se regenerace nedostane.

Malibu C je značka, která pomáhá řešit problémy způsobené minerály ve vodě, nebo silikony.

Ať už Vás trápí rychle mastící se, nebo matné vlasy, svědící pokožka, rychlé vymývání barvy, zelená, nebo nažloutlá blond, i když původně byla barva platinová, Malibu umí pomoct. 

Po čištění s Malibu můžu do vlasů dostat tolik proteinu i hydratace, kolik jen potřebují.

Wellness zažijí jak vaše vlasy, tak vy. 😊 Můžete si objednat na čištění dýmku, přece jen to pod klimazonem na poprvé trvá docela dlouho (45 minut). Další návštěvy stačí po 15 min. 😊 Když je třeba (což se zjistí z pravidla až po vyčištění) může se pod klimazon s vlasy ještě na dalších 15 minut, tentokrát ale s regenerační hloubkovou maskou, která se díky teplu klimazonu dostane skutečně do hloubky.

Po čištění a CGM, dlouhé kudrnaté vlasy
ČIŠTĚNÍ PŘED
PŘED ČIŠTĚNÍM
Po Malibu C čištění CPR a color disruptor
PO ČIŠTĚNÍ
Čištění s Malibu C - sundané nánosy silikonů
TO BYLO SILIKONŮ
Ach ten lesk po čištění
TEN LESK A PODDAJNOST

Proč nebarvit barvou z drogerie?

Molekuly Fyzikálních barev (ty z drogerie) jsou od molekul z profi barev i těch přirozeně vyskytujících se ve vlasech velmi rozdílné… Jako malá molekula se dostanou do vašeho vlasu a v něm se nafouknou. 

Dostat takovou nafouknutou molekulu z vlasu bylo ještě nedávno otázkou několika sezení a postupného stahování barvy zesvětlujícím práškem (melírovacím), který v neopatrných rukách a bez dobrého testu elasticity, mohl končit ulétanými vlasy… 

CPR spolu s Color Disruptorem jsou schopni udělat opačný proces oxidace fyzikální barvy, zmenšit její molekulu a dostat ji z vlasu pryč, aniž by vlas utrpěl jakoukoli škodu. Zní to jako sci-fi, ale už je to současnost..

Navíc i po čištění se CPR zůstanou vlasy bez minerálů a silikonů a jsou tedy připravené na restart.

A přírodní barvy? Henna? nedej bože Indigo!!!

aneb Proč vás kadeřník běžně odmítne, pokud jste barvili hennou?

Přírodní barvy obsahují často kovy, se kterými si profesionální barvy (ani vaše vlasy) nerozumí.  Proč?

Mini molekulky přírodních barev obalí vlas ze všech stran… i zevnitř… Ultra pidi molekuly obalí  kutikulu a vyplní kortex, ve kterém obalí i vaše přírodní molekuly barvy. Dostat tyto molekuly z vlasu NENÍ MOŽNĚ. 

Díky těmto nánosům není možné vyživit vlas. Při kontaktu se zesvětlující melírovací směsí vlasy díky indigu změní svou barvu na vybledlou tyrkysovou, kterou je možné překrýt jen sytou růžovou,, nebo fialovou (nebo tyrkysovou 😀 ) a nebo tmavou barvou..

 

Z povrchu vlasů odstranit hennu zvládne Malibu C CPR. ale zesvětlování se výrazně NEDOPORUČUJE. Provádět tedy jakékoliv barevné změny kromě ztmavování této barvy je pak takřka nemožné.

Malibu C Make over

Malibu C Cristal Gel je čistící gel, který odstraňuje minerály a silikony z povrchu vlasů. Barva se díky němu nemění. Opticky ovšem zesvětluje. Jak je to možné?

Po odstranění nánosů zmatňujících povrch vlasu se díky Miracle repair masce (používá se hned po vyčištění)vyhladí vlasové vlákno. Takto vyhlazený vlas lépe odráží světlo a vaše vlasy pak budou zářit a lesknout se, už však ne díky silikonům, ale díky Malibu C Make over ošetrení 

 

Síla Malibu C CPR a Color disruptor – nasteroidovaný bratříček Cristalu

Malibu C je schopné neinvazivní metodou zesvětlit díky CPR (Color Pigment Reducer) a Color Disruptor odstranit z vlasů i tmavou barvu z drogérie a až o 3 úrovně vlasy zesvětlit (3 z 10) a to z černé znamená třeba i čokoládově hnědou barvu.. 🙂 toto ošetření se dá opakovat.

 

Lze kombinovat s Olaplex salonním ošetřením, který do vlasů dodává extrémní dávku proteinu a je schopný téměř zázračně zrestaurovat vlasové vlákno. 

 

Po tomhle kombu své vlasy nepoznáte.