SPOLEČENSKÉ ÚČESY

Konzultace

Konzultace samostatně (cca 45min.) (Cena 500Kč) 

Objednáte-li se na další služby – tvorbu účesu ,,na zkoušku”, nebo ,,na vostro”, převádí se oněch 500 Kč jako ,,budget” na účes, nebo část ,,zálohy na termín” (1300Kč celkem).

Jde o osobní setkání sloužící ke vzájemnému poznání a usouzení, chceme-li společně spolupracovat. Ohmatám si Vaše vlasy a probereme vhodnost účesu vzhledem k vašim vlasům, obličeji, události a naše možnosti. Dozvíte se orientační časový a cenový odhad služby, a potřebnou přípravu vlasů.


NEOBSAHUJE TVORBU ÚČESU! Zahrnuje pouze konzultaci! 

Účes na zkoušku

Účes na zkoušku s konzultací (1-3h … individuální) (záloha 1300Kč na blokaci termínu) Cena – 600Kč / 1h

Obsahuje konzultaci i zkoušku účesu. Získáme bližší časový a finanční odhad budoucího účesu ,,na vostro” a v den ,,D” nebudeme ani jedna v presu a stresu. 

Přijďte buď s umytými vlasy nejlépe Un-doo-goo šamponem, nebo Vám vlásky umyjeme u nás (finančně i časově náročnější). Vytvoří se orientačně základ účesu a vyzkoušíme tvorbu požadované textury (zvlnění/narovnání) na Vašich vlasech. Máme ještě šanci společně dolaďovat detaily účesu, přečesávat, naplánovat změny, případně jiné varianty.
Vybere se nejvhodnější šampon a kondicionér na přípravu vlasů v den ,,D, který použijete před účesem ,,na vostro” sama doma, nebo Vám vlásky umyji u nás ve studiu.

Je možné zajít i na vícero zkoušek. 🙂 

Účes ,,na vostro"

Účes ,,na vostro” (individuální trvání) (záloha 1300Kč na blokaci termínu) cena – 600Kč/h

Obsahuje tvorbu účesu dle předchozí dohody, obrázku a domluvy a opětovnou konzultaci. Již zde nebývá možnost provádět úpravy a změny není-li na to dostatek času. Vlasy má klientka buď z domova řádně dle doporučení umyté, nebo je umyji v a připravím na Váš vysněný účes dle potřeb u nás ve studiu.

NELZE objednávat se bez předchozí konzultace, nebo účesu na zkoušku! V případě objednání na tuto službu bez předchozí zkoušky, nebo konzultace, těžko lze totiž  sotva zaručit a slíbit nejlepší možnou kvalitu a nebo odhadnout dopředu výši ceny finálního účesu. Pokud nebudu znát kvalitu vlasů, nebo účes bude mimo moje schopnosti, nebude stačit čas, vlasy budou špatně připravené a pod., nemusí se nám účes podařit a budeme všichni v pr**li!!! xD 

Pár slov na úvod...

Společenské účesy trochu jinak v centru Kladna.

Děláme společenské účesy i pro kudrnaté a vlnité vlasy, těm málo kdo rozumí a rozhodne se jejich přirozenou texturu na tvorbu společenského účesu využít. Samozřejmě dělám i rovné i žehličkou, či kulmou navlněné vlasy 😉 

Ať už máte krátké, či dlouhé vlasy, kudrnaté, nebo rovné, ráda vám pomůžu vytvořit Váš vysněný účes. pro kudrnaté a vlnité vlasy, i pro rovné samozřejmě… 🙂 

 

Kolikrát jsme zažili i viděli zpackané účes od ,,kadeřnic” na jedinečnou životní událost, jako je svatba, nebo maturák? Nebo jste slyšeli o stresu z nepodařené zkoušky bez možnosti další zkoušky?. To nikdo nechce…

Co je u nás trochu jinak?

Ne vždy je nutné k vytvoření dokonalého účesu spotřebovat půlku silně tužícího laku a tužidla připomínajícího lepidlo… Chcete účes trochu jinak? odvázat se a něco opravdu netradičního, nebo jen elegantní jednoduchý rozpuštěný účes ve vílím stylu? 

Tak to jste správně… Zažijte ten pocit z péče o vaše vlasy ve Studiu trochu jinak.

 

Důležité informace!!!!

Vybíráme zálohy na blokaci termínu!!!

z důvodu častého blokování a rušení termínů na poslední chvíli – velký dopad na ekonomiku studia…

😥Drazí klienti,

Bohužel jsme byli nuceni zavést zálohy na služby v našem studiu.

 

❓Proč❓

Z důvodu opakovaného rušení termínů na poslední chvíli, jsme byli donuceni zavést zálohy, protože na poslední chvíli je velmi obtížné obsadit termíny. V případě, že to udělají 4 klienti týdně, má to pak kritický dopad na ekonomiku studia. 😟 Jistě to nikdo nedělá schválně, ale rádi bychom tyto případy minimalizovali. 

 

😯 VRATNOST ZÁLOHY? 😯

Záloha Vám bude vrácena, pokud termín zrušíte dříve, jak 48 hodin předem. 

Pokud termín zrušíte na poslední chvíli (tj. Do 48hod. před rezervací), využijeme zálohu jako částečnou úhradu vzniklé škody.

Pokud by se podařilo termín zrušený na poslední chvíli obsadit a studiu tak nevznikla škoda, zálohu Vám posuneme na další termín… Takže za sebe můžete najít náhradu, abyste o peníze nepřišli 🥰

 

Na co se záloha vybírá? 

Na čištění a barvení a jiné služby přesahující 2 hodiny

 

Na co se nevybírá záloha?

Střihy a úprava vousů

 

Jak na to?

Výše zálohy je 1300,-

Zálohu můžete zaslat na účet 107-3867700257/0100

Do poznámek zapište, prosím své jméno✨

 

Termíny můžete zrušit pouze telefonicky (ne přes SMS a messager) na čísle 724468100, protože tak si všimneme zrušení vaší rezervace ✨

 

🛑Okolností nás bohužel donutily k zálohám i na střih….🛑

 

🛑Při zrušení termínu (i na střih) budou klienti, při opakovaném pokusu se objednat, požádáni o zaplacení zálohy dopředu, při opětovném zrušení termínu do 96h dopředu, záloha propadá. 

 

Takže… Pokud dojde opakovaně (2x a víckrát) ke zrušení termínu dříve jak 96hodin před termínem (a to vč. střihu, propadá záloha i na střih propadá.

 

🛑Klienti opakovaně objednávající se a rušící termín na první návštěvu (bez ohledu na to, s jakým předstihem termín ruší) nebudou již nadále objednáváni a záloha jim při 3. Pokusu také propadá.. dopisování nás také stojí náš čas… 

 

Věříme, že tyto situace se nestávají záměrně, nicméně jsme vzhledem k opakovanému blokování a rušení termínů 2 h před dead linem (u střihu) byli donuceni zavést takto striktní pravidla. Tato doba je těžká pro všechny, vč. nás. Děkujeme za pochopení.

Proč jsem se rozhodla zajímat se i o společenské účesy?

Samozřejmě díky vlastní špatné zkušenosti… … v hektický den maturáku jsem běžela v panice na intr s hrůzou na hlavě a vymýšlela alternativní scénář, co se svými vlasy…

Můj příběh začal blížícím se maturitním plesem. Vyběhla jsem do obchoďáku s obrázkem lehce navlněných rozpuštěných dlouhých vlasů, jako nosila Miley Cyrus ve svém seriálu Hannah Montana. Světe div se, odcházela jsem s drdolem… Ohromená postupem slečny ,,kadeřnice” jsem oněmělá děsem a nechápajíc to, co dělá, doufala, že ví, co dělá. 

Kadeřnice mi místo velkých rozpuštěných loken tvořila na hlavě tenkou kulmou afro, které pinetami zadělávala velmi bolestivě k mojí lebce do pidi drdolu. A to jsem obrázek kadeřnici pro jistotu 3x v průběhu procesu opět ukázala.

V šoku jsem s drdolem místo rozpuštěných vlasů. Po hodině a půl ztraceného času a vyhozených patnácti stovkách… v hektický den maturáku jsem běžela v panice na intr s hrůzou na hlavě a vymýšlela alternativní scénář, co se svými vlasy. Mé krásné po pas dlouhé husté vlasy byly sepnuté do placatého bobku, ze kterého čouhal jediný tenký kudrnatý pramínek, který mi končil na rameni. To bylo ÚPLNĚ MIMO MOJÍ OBJEDNÁVKU !!! Vůbec jsem nechápala, co se stalo. S vlasy slepenými nejspíš mamutem (lepidlo na vše kromě hlavy) jsem nebyla schopná nic udělat a snažila se přežít svůj maturitní ples s tím, že alespoň decentní líčení, které jsem si dělala sama, dopadlo dobře. Na ne-štěstí ze svého maturitního plesu nemám téměř žádné fotky.