KDO JSME A NAŠE FILOSOFIE

Studio trochu jinak

V krásném těle, krásný duch. Pro zdraví mysli je důležitý odpočinek a spokojenost s vlastním vzhledem. Ať už chcete být krásnější, zdravější, nebo se jen zrelaxovat, jsme na správném místě.

U střelené Adél, nebo profíka Tommyho budete v dobrých rukách. Jezdíme pravidelně na školení týkající se našich oborů a co je důležitější, naše práce nás baví.

I když každý děláme něco jiného, máme něco společného…

Chceme věci dělat trochu jinak… trochu líp. Máme rádi, když to, co od nás dostaneš, zvládneš snadno a samostatně udržovat. 😊 Vysvětlíme ti, jak na to. Pokud chceš vypadat trochu jinak, cítit se trochu jinak, nebo si jen užít servis trochu jinak, tady to zažiješ 😊 Zajímají nás trendy současnosti a pravidelně se školíme v nových postupech, trendech a technikách.

Adéla Korseltová - Trochu jinak

Adéla

Jsem majitelka trochu jinak.

Ráda podporuji přirozenou texturu vlasů a učím své zákazníky, jak s ní pracovat. Ve vlnách si přímo libuji.

Dělám ráda extrémní barvy a přirozené bezúdržbové střihy.

Thomas Smith - Trochu jinak

Tommy

Jsem trenér a masér.

Rád pomáhám lidem k tomu, aby byli lepší, zdravější, silnější.

Zabývám se výživou a pohybem. Své klienty vedu s samostatnosti a předávám jim své zkušenosti, abych nemusel psát jídelníčky. 😊

Adéla – Něco navíc o mně

Co se bárbřiny rýče, mám ráda přirozenost, udržitelnost a praktičnost účesu. Jestli chceš účes, se kterým vstaneš a vydrží celý den, jsi tu správně. Ale jsem extrémista, jestli chceš hlavu, jako jednorožec, musím jí dělat já! 😀 Ve vlasech není tabu.

Tommy – Něco navíc o mně

Rád učí lidi, jak a co jíst, aby nemusel pořád psát jídelníčky. S počítačem si moc nerozumí. Ale jakmile zabrousíte na výživu, nebo pohyb, wikipedie nemá šanci. Takže upřednostňuje osobní konzultace a workshopy, místo dopisování.